Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA

3. Sınıf Meb Yayınları Fen Bilimleri Şiddetli Sesin Zararları Cevapları

3. Sınıf Fen Bilimleri Ders Kitabı Meb Yayınları 5. Ünite Çevremizdeki Işık ve Sesler Sayfa 167 Şiddetli Sesin Zararları Soruları ve Cevapları

3. Sınıf Meb Yayınları Fen Bilimleri Ders Kitabı Şiddetli Sesin Zararları Cevapları

3. Sınıf Meb Yayınları İlkokul Fen Bilimleri Ders Kitabı Sayfa 167 Cevabı

Çok gürültülü ortamlarda çalışanların konuşmalarına dikkat edin. Birbiriyle yüksek sesle konuştuklarını fark edeceksiniz. Bunun sebebi nedir?

  • Cevap: Çok gürültülü ortamlarda çalışanların konuşmalarına dikkat edin. Birbirleriyle yüksek sesle konuştuklarını fark edeceksiniz. Bunun sebebi nedir?  İnsan, duyuları ile etrafında olup biteni algılama özelliğine sahiptir. Bu durum ile ilgili olarak gürültülü ortamlarda çalışan kişiler, bu gürültüye uzun süreler boyunca maruz kalan kişilerdir. Bu sebeple ortamdaki gürültüye alışmış, etrafındaki insanlar ile yüksek seste konuşmak durumunda kaldıklarından hayatlarında da bu şekilde konuşmaya devam edeceklerdir. Bu durum insanın işi doğrultusunda alışkanlıklarının değişmesi olarak yorumlanabilir.

3. Sınıf Fen Bilimleri Ders Kitabı Sayfa 167 Cevapları Meb Yayınları ile ilgili aşağıda bulunan emojileri kullanarak duygularınızı belirtebilir aynı zamanda sosyal medyada paylaşarak bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

Fen Bilimleri Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
1
clap
0
happy
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Yorum Yap

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!